Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Program Škoda Plus
Garance technického stavu a původu
Financování a pojištění
Výkup a zprostředkování prodeje
OJETÉ VOZY

Garance technického stavu a původu

Chcete-li zakoupit ojetý vůz, vyhnout potížím při jeho nákupu a zároveň s jistotou dobré ceny, je nejsnazší obrátit se na nás.
U vozidel pečlivě prověřujeme jich původ a technický stav, provádíme kontrolu servisní knížky, u vozidel Škoda servisní historii. Prověřujeme i rozsah a kvalitu případných provedených oprav, ať již motorických, karosářských nebo jiných.
Proto jsme u vybraných vozů schopni garantovat jak jejich původ, tak i technický stav.
Vybraný vůz můžete vyzkoušet během předváděcí jízdy a celkovou prohlídku vozu vč. podvozku provést s účastí mechanika.

 • financování ojetého vozu úvěrem nebo leasingem
 • pojištění vozidla tzv. “povinným ručením“ a havarijním pojištění
 • program Škoda Plus
Výkup a zprostředkování prodeje

Váš stávající automobil rádi vykoupíme. Vyškolený technik přezkouší stav Vašeho vozu a nabídne Vám férovou výkupní cenu kalkulovanou dle ceníků nezávislé profesní organizace. Po zplnomocnění vyřídíme veškeré formality související se změnou vlastníka.
Do komisního prodeje přijímáme vozy všech značek za výhodných podmínek. V ceně za zprostředkování prodeje je základní mytí interiéru i exteriéru, udržování čistoty a provozuschopnosti vozidla.

 • stálý příjem vozů všech značek do komisního prodeje za výhodných podmínek
 • zkušební jízdy a celková prohlídka vozu vč. podvozku (s účastí mechanika)      
 • možnost nákupu na protiúčet (Váš současný, ojetý vůz protihodnotu)   

Důvěřujte, prověřujeme my… Využijte našeho zázemí a odjeďte bez obav.


FINANCOVÁNÍ A POJIŠTĚNÍ

Možnosti financování

.

Jako protihodnotu na nově vybraný vůz můžete použít Váš současný, ojetý vůz. Nákup i prodej vyřídíte u nás na jednom místě. Potřebné doklady pří nákupu na protiúčet:

 • technický průkaz
 • osvědčení o technickém průkazu
 • osobní doklady - platný občanský průkaz + druhý doklad totožnosti (pas, řid. průkaz, rodný list)

 • Při pořízení vozidla na leasing se klient stává leasingovým nájemcem, platí nájemné – leasingové splátky. Po uplynutí sjednané délky nájmu a ukončení leasingové smlouvy přechází vlastnictví vozidla od leasingové společnosti na klienta. Pořízení vozidla na úvěr znamená splácení určité části ceny vozidla v pravidelných měsíčních splátkách podle splátkového kalendáře.

 • doba splácení až na 72 měsíců
 • možnost financování až 100 % z celkové ceny vozu
 • úvěr na ojeté vozy do 400 000 Kč – není nutné uzavřít havarijní pojištění
 • úvěr na auto je poskytován až na 10 let staré vozy
 • úvěr na auto nezatěžuje splátky hodnotou DPH
 • garance neměnných úvěrových splátek
 • povinné i havarijní pojištění vozidla je možné zahrnout do měsíčních splátek úvěru
 • možnost předčasného doplacení úvěru na auto


 • Potřebné doklady pro uzavření smlouvy (standardní případy)

  .

 • občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, pas nebo rodný list), u cizinců kopie platného povolení k pobytu
 • vyplněné základní údaje (formulář) potvrzení o čistém měsíčním příjmu (formulář) nebo daňové přiznání potvrzené od fin. úřadu

 • občanský průkaz
 • vyplněné základní údaje (formulář) a v některých případech daňové přiznání potvrzené od fin. úřadu nebo výkaz o majetku a závazcích, příjmech a výdajích

 • občanský průkaz osoby podepisující smlouvu (případně plná moc k uzavření smlouvy)
 • vyplněné základní údaje (formulář) a v některých případech výsledky hospodaření (rozvaha, výkaz zisků a ztrát, daňové přiznání potvrzené od finančního úřadu)


 • Pojištění vozidla

  .

  Než s vozem odjedete, nabídneme Vám pojištění vozidla tzv.“povinným ručením“ a havarijním pojištění. V oblasti pojištění spolupracujeme se silnými a kvalitními partnery. Doporučíme Vám pojistné produkty odpovídajícím Vašim potřebám, zajistíme převod bonusů za bezeškodní průběh.

  Program Škoda Plus

  Program škoda Plus Vám zaručuje, že je koupě ojetého vozu zcela transparentní a bezpečnou záležitostí s možností výhodného financování.

  .

  ŠKODA Plus je program pro prodej ojetých vozů u certifikovaných prodejců ŠKODA AUTO a.s. Splňujeme náročná kvalitativní kritéria pro prodej ojetých vozů – taková, aby se pro Vás i nákup ojetého vozu stal bezstarostnou a bezpečnou záležitostí bez nemilých překvapení. Pod značkou ŠKODA Plus naleznete nejen vozy ŠKODA, ale i vozy dalších značek, splňujících přísné standardy a nepřesahujících 5 let stáří. Zvláštní kategorií jsou Roční vozy, což jsou vozy ŠKODA do 18ti měsíců stáří, ve stavu nového vozu a s plnou tovární čtyřletou zárukou platnou od data uvedení do provozu.

  Pokud si kupujete nový vůz značky ŠKODA, právem očekáváte nejvyšší kvalitu, spolehlivost a bezpečnost. Stejně tak perfektní servis a služby spojené s užíváním vozu. Proč se nespolehnout na tyto výhody i v případě ojetých vozů zakoupených od partnera programu ŠKODA Plus? Všechny vozy zařazené do programu ŠKODA Plus splňují přísná kritéria kvality a jsou tedy zárukou dlouhého a spokojeného užívání bez obav z neznámého původu nebo špatného technického stavu. Vozy z programu ŠKODA Plus jsou nabízeny s celou řadou zákaznických výhod a především kvalitním servisním zázemím. Aby bylo Vaše rozhodnutí ještě jednodušší, je možné při koupi těchto vozů využít mimořádně příznivých podmínek financování pod značkou ŠKODA Financial Services.

  Kategorie ŠKODA Plus zahrnuje ojeté vozy všech značek do stáří pěti let a splňujících zároveň přísná kvalitativní kritéria. Kromě jistoty koupě technicky prověřeného vozu Vám partner programu ŠKODA Plus nabídne řadu dalších výhod.

  Projeďte se ve vyhlédnutém voze podle libosti. Zkušební jízda zůstává nejdůležitějším prostředkem jak zjistit, zda Vám vybraný vůz vyhovuje a splňuje všechny Vaše požadavky. Prodejce Vám rád názorně předvede všechny funkce a výbavu vozu. Všechny vozy ŠKODA Plus jsou připraveny k okamžité zkušební jízdě.

  Pokud se rozhodnete pro nový vůz značky ŠKODA nebo vůz z programu ŠKODA Plus, rádi Váš stávající automobil vykoupíme. Vyškolený technik přezkouší stav Vašeho vozu a nabídne Vám férovou výkupní cenu kalkulovanou dle ceníků nezávislé profesní organizace.

  Všechny vozy v programu ŠKODA Plus prošly důkladnou předprodejní přípravou v plně vybaveném servisu ŠKODA, která prověřila jejich technickou a optickou kvalitu. Můžete se tak spolehnout, že Váš nový vůz nebude vyžadovat dodatečné nákladné investice.

  Zeptejte se prodejce na 12měsíční záruku pro Váš nový vůz – ta Vás ochrání před neočekávanými výdaji za poruchy vzniklé po převzetí vozu. Její krytí zahrnuje všechny komponenty od motoru po elektroniku.

  Pod značkou ŠKODA Financial Services Vám vždy dokážeme nabídnout individualizované podmínky financování a s vozem tak můžete odjet ihned i bez potřebné hotovosti. Volba mezi leasingem s nízkými měsíčními splátkami a flexibilní koncovou splátkou nebo úvěrem je pouze na Vás.

  Díky značkovým pojistným produktům od partnerů se Vám otevírají široké možnosti, jak chránit sebe i Váš vůz. Vše lze samozřejmě zajistit přímo při koupi vozu bez zbytečných průtahů.

  Se zárukou mobility si můžete být jistí, že vždy dosáhnete svého cíle. V případě poruchy zajistíme náhradní vozidlo, resp. odtah do nejbližšího servisu. Záruka mobility Vám bude v případě provádění předepsaných servisních inspekcí u autorizovaných servisních partnerů ŠKODA automaticky prodlužována.

  K vozidlu zakoupenému v rámci programu ŠKODA Plus obdržíte certifikát osvědčující, že:

 • vozidlo není k datu vydání certifikátu evidováno jako odcizené v ČR
 • vozidlo, jednoznačně určené svým identifikačním číslem (VIN), odpovídá uvedenému roku výroby
 • identifikační číslo vozidla (VIN) neobsahuje nepovolené znaky a odpovídá deklarované značce vozidla
 • vozidlo splňuje všechny technické požadavky a standardy ŠKODA Plus

 • Pro usnadnění Vašeho života a úsporu času Vám nabídneme možnost vyřízení veškerých formalit spojených s nákupem nebo prodejem vozu. Vy si jen vyberete vůz a v dohodnutý termín odjedete bez nutnosti navštěvovat úřady.

  Momentem prodeje naše péče o Vás zdaleka nekončí. Využijte možnost přijet po jednom roce od prodeje vozu a nechte si jej důkladně zkontrolovat –to Vám zaručí další porci bezstarostných kilometrů za volantem.

  Velmi mladé ojeté vozy ŠKODA v perfektním stavu – to jsou ŠKODA Plus Roční vozy. Zakoupením Ročního vozu získáte jistotu, že bude odpovídat nejvyšším požadavkům, a že se z tohoto rozhodnutí budete těšit ještě dlouhou dobu.

  Pokud hledáte vůz takřka na úrovni nového, jen do něj nechcete tolik investovat nebo má být vstupem do světa automobilů – pak máme právě pro Vás výbornou nabídku těchto mladých vozů: jsou jako nové, jen levnější.

  Takřka nový vůz nejen datem výroby, ale i počtem ujetých kilometrů. Můžete si být jisti, že vozy této kategorie jsou skutečně na začátku své životnosti a čeká Vás s nimi ještě velká porce kilometrů.

  Zásadní rozdíl mezi novým a ojetým vozem je v záruce – většinou již záruka výrobce na ojetý vůz není nebo z ní zbývá jen několik měsíců. Ne však u vozů z programu ŠKODA Plus Roční vozy, ty mají 4 nebo letou tovární záruku od ŠKODA AUTO platnou od data uvedení do provozu – Vaše jistota je tedy dokonalá. Záruka výměny vozu.

  Verold Benešov, spol. s r.o. - idatabaze.czOsobní automobily - idatabaze.cz
  Cypyright © 2018 Verold Benešov
  Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky